To już jest koniec…

W ostatni piątek czerwca br. zakończyliśmy XIV Potyczki „ARIAdy”. Do końca nie było wiadomo który z Panów, Krzysztof czy Robert, stanie na najwyższym podium.

28.06.2019

Zadecydowała ostatnia XIX runda, której gospodarzem był Antoni Sornek. I tak jednym punktem zwyciężył Rober Kozieł, na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Lofek, a Krystyna Moś zajęła trzecie miejsce.

28.06.2019

Nasi Mistrzowie, za całoroczne zmagania z niełatwymi zadaniami układanymi przez  Ariadzian, otrzymali wspaniałe puchary ufundowane i wręczone przez Pana Michała Górala, Dyrektora Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury – Energetyczne Centrum Kultury.

28.06.2019

Pozostali członkowie zostali uhonorowani płytami „Klub w dobrej tonacji”, wydanymi z okazji przypadającej w tym roku 35 rocznicy działalności Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury w Sosnowcu.

28.06.2019

Tradycyjnie już w dwuosobowych zespołach rozwiązywaliśmy „Jolkę bez czarnych pól” autorstwa Staszka Osydy. Zwyciężyli Leszek Odziomek i Marek Kania. Dziękujemy wszystkim klubowiczom za dotychczasową działalność, życzymy udanych wakacji i zapraszamy na XV Potyczki 6 września 2019 r.

Dodaj komentarz