Wracamy do rzeczywistości :)

Przerwa była długa, więc było dużo czasu, żeby nabrać wiatru w żagle, wkuć kilka słowników, zapoznać się z fauną i florą Alaski oraz poznać sekrety alkowy rodziny królewskiej. Wirus dalej szaleje, ale nasza brać szaradziarska już nie może bez siebie wytrzymać. Dlatego od września wracamy do naszych klubowych potyczek. Nasza cudowna Pani Prezes zadbała o nasze bezpieczeństwo i dla zachowania stosownej odległości, w któej covid traci orentację przestrzenną, od teraz będziemy spotykać się w sali widowiskowej naprzeciwko głównego wejścia (dla niektórych nie jest to radosna wiadomość – trudniej będzie zapuszczać żurawia do sąsiada). Z racji panującej pandemii zakazane zostają wszelkie uściski, poklepywania, już nie mówiąc o powitalnych całusach. Można puszczać oczka i przekazywać sobie przyjazne gesty (np. gest Kozakiewicza). Poniżej zamieszczam kilka słów Pani Prezes i życzę wszystkim jak największej zabawy przy łamaniu głowy i ołówków podczas XVI potyczek. 

Samozwańczy redaktor tej strony, czyli ja 🙂

XVI  Potyczki „ARIAdy”

Dnia 4 września  2020 r. o godzinie 17.oo spotykamy się  w Miejskim Klubie Jana Kiepury Energetyczne Centrum Kultury w Sosnowcu ul. Będzińska 6. Tym samym wracamy  do kontynuowania naszych potyczek. Będą to  XVI zmagania z zadaniami naszych członków.  Gospodarzem pierwszej rundy będzie  Franciszek Aadamski. 

Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie  i  18 czerwca przyszłego roku wręczymy  puchary najlepszym a wszystkim podziękujemy za wspólnie spędzone chwile.

Do zobaczenia.

Następny wpis

Dodaj komentarz