IV Szaradziarskie Mistrzostwa Łochowa

W IV Szaradziarskich Mistrzostwach Łochowa wystartowało 30 osób, wśród których znalazło się czworo naszych klubowiczów. Zwycięzcą pierwszego w tym roku turnieju, zorganizowanego przez Ararę Białystok (autorem wszystkich zadań był Sławomir Koszelew), został zeszłoroczny zdobywca Pucharu Neptuna Dawid Kupiec (129 pkt na 140 możliwych) z józefowskiego klubu Kon-Tiki, drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Przemysław Ketner (104,5 pkt), trzecie – Stanisław Wójtowicz z grodziskiego Edypa (103,5 pkt).

Zaraz za podium uplasował się Krzysztof Lofek, który zdobył 96 pkt. Ósme miejsce zajęła Krystyna Moś (85 pkt), która o dwa punkty wyprzedziła kolejnego w klasyfikacji Roberta Kozieła. Stanisław Osyda, który uzyskał 59 pkt, znalazł się na dwunastym miejscu.