XXXIII Szaradziarskie Mistrzostwa Krakowa

  1. Rafał Tałaj 142
  2. Dawid Kupiec 132
  3. Paweł Kustroń 105
  4. Maciej Gąska 102
  5. Krzysztof Lofek 97
  6. Andrzej Tałaj 97
  7. Jerzy Pilawski 94
  8. Michał Staroń 90
  9. Robert Kozieł 83
  10. Karolina Wierzbowska 79
  11. Marcin Radoń 77
  12. Wieńczysław Syguda 73
  13. Stanisław Bukowiec 72
  14. Krystyna Moś 69
  15. Wacław Frydrych 63
  16. Stanisław Osyda 59
  17. Joanna Czarzyńska 49
  18. Waldemar Krężel 46
  19. Marek Kawałek 45
  20. Wanda Patykiewicz 40
  21. Maria Michałek 39
  22. Marek Mylak 39
  23. Mariusz Kraus 38
  24. Mariola Tałaj 38
  25. Teresa Śmigiel 35
  26. Henryk Filipek 35
  27. Jacek Wilk 31
  28. Krystyna Mulewicz 30
  29. Antoni Krężel 28
  30. Kazimierz Kamiński 23
  31. Karolina Podsiadło 12
  32. ?

XII Szaradziarskie Mistrzostwa Kujaw i Pomorza

XX Szaradziarskie Mistrzostwa Zambrowa

  1. Dawid Kupiec 335
  2. Paweł Kustroń 320
  3. Maciej Gąska 311
  4. Stanisław Wójtowicz 301
  5. Przemysław Ketner 296
  6. Jerzy Dymek 290
  7. Anna Maria Ketner 271
  8. Marcin Radoń 266
  9. Maciej Pac 232
  10. Zbigniew Filipow 224
  11. Andrzej Gołębiewski 222
  12. Joanna Czarzyńska 211
  13. Zygmunt Archacki 207
  14. Danuta Kwaszczyńska 205
  15. Aleksandra Stępień-Dąbrowska 191
  16. Barbara Bałka 186
  17. Cezary Halicki 182
  18. Anna Śmiałkowska 178
  19. Zdzisław Łoś 164
  20. Andrzej Pereszczako 163
  21. Waldemar Zieleniewski 163
  22. Włodzimierz Bryliński 139
  23. Cezary Sarnacki 105

I Szaradziarskie Mistrzostwa Błonia

  1. Dawid Kupiec 140
  2. Paweł Kustroń 133
  3. Adam Biniszewski 117
  4. Jerzy Dymek 113
  5. Przemysław Ketner 112
  6. Sławomir Koszelew 110
  7. Krzysztof Lofek 109
  8. Maciej Gąska 96
  9. Marcin Radoń 92
  10. Małgorzata Porowska 91
  11. Karolina Wierzbowska 91
  12. Anna Maria Ketner 88
  13. Robert Kozieł 83
  14. Krystyna Moś 75
  15. Maciej Pac 72
  16. Małgorzata Antczak-Kęsy 69
  17. Andrzej Gołębiewski 67
  18. Agnieszka Tymosiak-Stefańska 64
  19. Stanisław Osyda 63
  20. Anna Śmiałkowska 58
  21. Aleksandra Stępień-Dąbrowska 58
  22. Joanna Czarzyńska 57
  23. Jerzy Nowak 55
  24. Barbara Bałka 52
  25. Mirosław Marcinkowski 49
  26. Włodzimierz Bryliński 45
  27. Zdzisław Łoś 35
  28. Tomasz Wiącek 34
  29. Stanisław Olszewski 32
  30. Jerzy Jarzębski 23

XVIII Szaradziarskie Mistrzostwa Żar

  1. Dawid Kupiec 371
  2. Maciej Gąska 354
  3. Krzysztof Lofek 346
  4. Krystyna Moś 320
  5. Agnieszka Warwas 318
  6. Piotr Łojewski 318
  7. Bronisław Sztandera 299
  8. Robert Kozieł 296
  9. Małgorzata Antczak-Kęsy 272
  10. Stanisław Osyda 260
  11. Andrzej Stachów 259
  12. Andrzej Gołębiewski 256
  13. Teresa Czerwińska 254
  14. Władysław Brodziak 242
  15. Michał Łojewski 235
  16. Edmund Łagutko 229
  17. Krzysztof Wimbor 224
  18. Bogusław Dolata 215
  19. Hanna Świder 214
  20. Katarzyna Rozmus 205
  21. Beata Grochowska 203
  22. Marek Kozłowski 167
  23. Anna Handke 162
  24. Józef Błażejewski 155
  25. Henryk Filipek 144
  26. Kazimiera Wielgusz 133
  27. Zofia Mikołajczuk 117
  28. Zbigniew Markulak 109
  29. Katarzyna Szlązak 106
  30. Marta Gontaszewska 75
  31. Krystyna Saracen 70

XXIV Szaradziarskie Mistrzostwa Małopolski

W XXIV Szaradziarskich Mistrzostwach Małopolski, zorganizowanych przez członków bocheńskiego klubu Omnibus, zwyciężył Dawid Kupiec (58 pkt) z Kon-Tiki Józefów. Drugie miejsce zajął Paweł Kustroń (Agora Kraków), który zdobył 56 pkt. Na najniższym stopniu podium stanął nasz reprezentant Krzysztof Lofek (45 pkt).

Punkt mniej od Krzysztofa zdobył Robert Kozieł, dzięki czemu był szósty. Dziesiąte miejsce zajęła Krystyna Moś (35 pkt), jedenaste – Józef Prażuch (33 pkt), trzynaste – Stanisław Osyda (32 pkt), dwudzieste piąte – Władysław Woźniak (22 pkt).

Czytaj całość »

Wielki Turniej Rozrywki

W turnieju rozegranym podczas Biesiady z Rozrywką zwyciężyli Michał Okurowski (Edyp Grodzisk Mazowiecki) oraz Agnieszka Warwas (Pyrrus Poznań) – zabrakło im tylko jednego punktu do osiągnięcia maksymalnego wyniku, który wynosił 70 punktów. Na trzecim miejscu uplasował się Bogdan Witek z koszalińskiego Diagramu, zdobywca 67 punktów.

W zawodach udział wzięli dwaj nasi reprezentanci – Leszek Trąbski zajął szesnaste miejsce (47 pkt), a Stanisław Ochot dwudzieste ósme (41 pkt).

Czytaj całość »